20 dubna, 2019

Kdo jsme?

Jsme 21. oddíl vodních skautů z Dejvic. Schůzky máme každou středu a přes celý rok výpravy, při kterých občas vyrazíme i na vodu.

Vyvrcholením celého roku je letní tábor, který trvá tři týdny.

Prostřednictvím her a cíleného programu vychováme kluky především k samostatnosti, odpovědnosti za sebe i za druhé a slušnému chování.

Cílová skupina našeho oddílu jsou kluci mezi 12 a 15 lety, nové členy přijímáme z přidruženého vlčecího oddílu (kluci 6-11 let). Případně je možné přijmout úplné nováčky daného věku, s otázkami se obracejte na kontakty v záložce Kapitanát.

Naše zázemí tvoří klubovna na adrese Bubenečská 8, kde se setkáváme na schůzkách ve středu od 17:00 do 19:00

Skautské středisko, do kterého patříme, se jmenuje Šipka Praha a na různých akcích se setkáváme s dalšími jeho oddíly – 8. smečka vlčat nebo 22. oddíl světlušek a skautek.